Viktoria Pilsen Social Media

Viktoria Pilsen

Chceš dát Kopimu důvod k úsměvu? A jeho spoluhráčům? 🙂 Tak si dojdi pro permici! 😜 Prodej permanentek na sezonu 2020/2021 pro držitele z minulé sezony pokračuje i v oba víkendové dny 🙌

Páteční vítězství nad Altachem ještě jednou 😉📸🇦🇹

🎞 | První zápas v Rakousku jsme zvládli vítězně. Celý zápas v poli odehrál Luděk Pernica, který tak výrazně pomohl k čistému kontu. Spolu s trenérem Guľou pak po zápase hodnotili utkání – ve videu samozřejmě najdete i sestřih nejzajímavějších momentů utkání. 😉✊❤️💙🇦🇹

RT @fcviktoria_en: ⚽️ @JDavid_Beauguel, assisted by Miroslav Káčer 👏 #fcvp #Walchsee2020 🇦🇹 https://t.co/RluGDOAIs9

Luděk Pernica: „Měl jsem tam asi tři až čtyři zakončení. Byl jsem až překvapený, jak mě ty balony hledaly. Minimálně ta první šance mohla skončit brankou. Nedá se nic dělat, jedeme dál.“ #fcvp #Walchsee2020 🇦🇹❤️💙 OHLASY | PERNICA & GUĽA 👉 https://t.co/BW6vLFRWlX https://t.co/F3np6oyWMZ

VÍTĚZSTVÍ! ⚽️ První přátelský zápas v Rakousku jsme vyhráli nad Altachem 1:0! 🙌 Ve Schwazu se o jediný gól duelu postaral po rohu Miroslava Káčera Jean-David Beauguel 🇫🇷👏 REPORTÁŽ ➡️ https://www.fcviktoria.cz/zapas.asp?id=4969

88' Viktoriáni se dostali do brejku, který na sebe vzal Jan Kopic. Branku se mu ale nepodařilo vstřelit. #fcvp #Walchsee2020 🇦🇹

81' Nyní Ba Loua založil svou rychlostí akci, na levé křídlo přihrál Kopicovi, jehož centr se odrazil znovu zpět k Ba Louovi! Ten ale mířil jen do brankáře Altachu. #fcvp #Walchsee2020 🇦🇹

77' Adriel Ba Loua nahrál pod sebe na Milana Havla, jehož zakončení ve skluzu dokázal Odehnal chytit! #fcvp #Walchsee2020 🇦🇹

77' Centr Milana Havla našel dobře nabíhajícího Beauguela, tentokráte však hlavičkoval nepřesně. #fcvp #Walchsee2020 🇦🇹

72' Po pauze na občerstvení už ve hře nebude pokračovat Joel Kayamba, nahradí ho totiž Adriel Ba Loua! #fcvp #Walchsee2020 🇦🇹

65' Na druhé straně se hned blýsknul Aleš Hruška, který skvěle vyrazil střelu Emira Karice! 👐 #fcvp #Walchsee2020 🇦🇹

64' GÓL VIKTORIA!!! 🙌 Konečně jdeme do vedení! Z rohových kopů jsme dnes zahrozili několikrát a nyní se nám jeden podařilo proměnit v branku. Miroslav Káčer centroval a @JDavid_Beauguel hlavičkoval, 1:0! 👏 #fcvp #Walchsee2020 🇦🇹

60' Joel Kayamba znovu prošel přes bránící hráče a tentokráte našel Beauguela, který zajímavým způsobem bohužel také minul. #fcvp #Walchsee2020 🇦🇹

58' Roh Miroslava Káčera našel dnes velmi aktivního Pernicu, hlavička šla ale vedle brány. #fcvp #Walchsee2020 🇦🇹

55' Joel Kayamba se na levé straně velmi dobře zbavil obránce, pak chtěl poslat míč na Lukáše Hejdu, ten ale nebyl v komfortní pozici. #fcvp #Walchsee2020 🇦🇹

51' Soupeř na druhý poločas poslal kompletně nový tým. Hráči obou týmů se tak nyní spíše rozkoukávají, ale zároveň vidíme i spoustu tvrdých soubojů o míč. #fcvp #Walchsee2020 🇦🇹

Druhý poločas začíná s těmito změnami na naší straně: ➡️ Limberský, Havel, Šulc, Beauguel, Hejda, Bucha, Káčer ⬅️ Kovařík, Řezník, Alvir, Chorý, Brabec, Čermák, Kalvach #fcvp #Walchsee2020 🇦🇹