Sparta Prag Social Media

Sparta Prag

Sparta Prag
Sparťani, využijte sváteční den volna a přijďte podpořit futsalisty v zápase proti Teplicím! #acsparta https://t.co/AUjuqOCnTl

Sparta Prag

Sparta Prag
📊 SPARŤAN ZÁPASU | Další vítězství, další šance pro vás vybírat! Komu se nejvíc povedl duel v Příbrami? Hlasovat na webu můžete do pondělních 18:00! #acsparta ➡️ https://t.co/lesGjcG9Wb https://t.co/dNGC3Tj1Kh

Sparta Prag

Sparta Prag
📺 KOTAL | „Naše hra byla statická, pomalu jsme kombinovali a tím jsme samozřejmě dávali soupeři šanci dohrávat souboje. Myslím si ale, že jsme utkání zaslouženě vyhráli.“ Trenér Václav Kotal po výhře v Příbrami. #acsparta ➡️ https://t.co/cYvi8iU80c https://t.co/VoGrqeTvJD

Sparta Prag

Sparta Prag
📺 ČELŮSTKA | „Byl to bojovný zápas, naštěstí jsme zase dali víc gólů. Nedařilo se nám se do zápasu dostat tak, jak jsme chtěli. Soupeř byl navíc velmi dobře připravený na naši hru.“ Ondřej Čelůstka v rozhovoru po Příbrami! #acsparta ➡️ https://t.co/dbGOgwM590 https://t.co/wvXLEVsX2o

Sparta Prag

Sparta Prag
🎥 LACO | „Herně to nebylo ono, to co jsme si představovali. Ale jsem rád, že jsme to výsledkově zvládli. Je dobře, že jsme tady nakonec zvítězili, protože to bylo hodně těžké utkání.“ 🎤 Laco Krejčí hodnotí duel v Příbrami! #acsparta ➡️ https://t.co/bd0mfIGUTN https://t.co/X3sSHfbg5V

Sparta Prag

Sparta Prag
✍️ REPORTÁŽ | Sparta je nadále první lize. Výhru v Příbrami vystřelili oba nositelé jména Ladislav Krejčí a Lukáš Juliš, který se s pěti góly osamostatnil na čele tabulky střelců. Stý ligový zápas v rudém dresu odehrál Michal Sáček. #acsparta ➡️ https://t.co/bEzJrV6S9p https://t.co/ypZk7plr9I

Sparta Prag

Sparta Prag
⏰ KONEC I v pátém zápase sezony vítězíme, z Příbrami vezeme výhru 3:1 a vracíme se do čela! Zažíváme nejlepší vstup do sezony od ročníku 2011/2012! #acsparta https://t.co/Cy2SuvnL4l

Sparta Prag

Sparta Prag
⏰ 80. MINUTA Už se dočkal! Libor Kozák jde do hry místo Lukáše Juliše! #acsparta [1:3] https://t.co/Vg005lpWgz