Sparta Prag Social Media

Sparta Prag

Sparta Prag
✍️ REPORTÁŽ | Sparta má za sebou druhé přípravné utkání na novou sezonu a také druhé vítězství. Tentokrát porazila 3:1 slovinský celek ND Gorica. Dvakrát se trefil Lukáš Juliš, jednou Libor Kozák. #acspartahttps://t.co/jMRbOtHg75 https://t.co/uEpwUZjQHK

Sparta Prag

Sparta Prag
⏱️ KONEC ZÁPASU Jednou Libor, dvakrát Julda a i ve druhé přípravě vítězíme. 🙂 #acsparta https://t.co/lbjbF7q3bL

Sparta Prag

Sparta Prag
86. MINUTA ⚽⚽⚽ GOOOOL! A zase Juliš! 🙂 Tentokrát se trefil technickou střelou k pravé tyči. #acsparta GOR 1-3 ACS

Sparta Prag

Sparta Prag
68. MINUTA Poprvé v přípravě inkasujeme. Dominika Holce prostřelil Asante. #acsparta GOR 1-2 ACS

Sparta Prag

Sparta Prag
50. MINUTA ⚽⚽ GOOOOL! Julda pálí ostrými! Po přihrávce Adama Karabce dává Lukáš Juliš ve druhém zápase svůj druhý gól v přípravě! #acsparta GOR 0-2 ACS

Sparta Prag

Sparta Prag
Do druhé půle vyběhla tato jedenáctka v rudých dresech: Holec – Sáček, Plechatý, Lischka – Polidar, Fortelný, Karabec, Havelka, Plavšić – Tetteh, Juliš. #acsparta

Sparta Prag

Sparta Prag
⏱️ DRUHÝ POLOČAS Po krátké pauze pokračujeme. #acsparta

Sparta Prag

Sparta Prag
⏱️ POLOČAS Po první půli vedeme nad ND Gorica po zásahu Kozáka o gól. #acsparta https://t.co/DKnS1323dX

Sparta Prag

Sparta Prag
👍 První zápas Ondry Čelůstky ve Spartě! 💰 Jak už to tak bývá, zápisné za kapitánskou pásku ho nemine. 🙂 #acsparta https://t.co/K855DwT1BK

Sparta Prag

Sparta Prag
36. MINUTA 👏 Fantastický Nita chytá penaltu a drží naše vedení! #acsparta GOR 0-1 ACS

Sparta Prag

Sparta Prag
21. MINUTA ⚽ GOOOOL! Bořek Dočkal krásně našel Libora Kozáka 🐐 a ten nás posílá hlavou do vedení! #acsparta GOR 0-1 ACS!

Sparta Prag
⏰ Zápas se posouvá o 15 minut. Začínáme tedy v 17:45. Přenos sledujte na https://t.co/vz1Pr1nYKa #acsparta https://t.co/PNmJkCmu0C

Sparta Prag

Sparta Prag
1️⃣1️⃣ SESTAVA | Do přípravného utkání s ND Gorica nastoupíme v této sestavě: Nita – Štetina, Čelůstka, Lischka – Vindheim, Krejčí, Dočkal, Trávník, Hanousek – Hložek, Kozák. 📺 Komentovaný přímý přenos začíná v 17:30 na https://t.co/5sgtnw8wIN. #acsparta https://t.co/oBNspzPXFK

Sparta Prag

Sparta Prag
📅 TERMÍNY | Sparťani, zapište si do kalendářů úvodní dvě ligová kola. 📝 👉 1. kolo odehrajeme v Brně v sobotu 22. 8. od 19:30. 👉 2. kolo sehrajeme doma s Olomoucí v neděli 30. 8. od 19:00. 📺 Oba duely vysílá @O2TVSportCZ. #acsparta https://t.co/UMqWHhgaUi