AXPO Super League AXPO Super League Social Media

Valentin Stocker

Valentin Stocker
Yesssss!!! 🔥🔥🔥 Super Teamleistung & wichtige +3 gestern Abend 💪🏼💙❤️ #VS14 #proud #team @FCBasel1893 https://t.co/ivZ7QkfLwM

Taulant Xhaka

Taulant Xhaka

Taulant Xhaka

Taulant Xhaka
Ndërkohë që të gjithë mjekët po bëjnë thirrje për distancim social, në veçanti në klube e lokale nate, me sa duket Durrësi e harroi virusin....

Taulant Xhaka

Taulant Xhaka
Familja Jashari nuk e pranon në shtëpi Hashim Thaçin, ja pse presidenti shkoi para varrit te komandantit Adem Jashari!

Taulant Xhaka

Taulant Xhaka
Që prej shpërthimit të pandemisë Covid-19, presidenti i SHBA-së, Donald Trump ka vendosur për herë të parë një maskë, duke lënë kështu mënjanë “rebelizmin” e tij.

Taulant Xhaka

Taulant Xhaka
Nis takimi virtual i Kryeministrit të Kosovës dhe Presidentit të Serbisë

FC Luzern

FC Luzern
Alles Gute zum Geburtstag, Marius! Unsere Nummer 1 wird heute 27. Auf einen gelungenen Tag mit drei Punkten. #FCL #nomeLozärn #seit1901fürimmer

Taulant Xhaka

Taulant Xhaka

FC Luzern

FC Luzern
Wir wollen zurück auf die Siegesstrasse! Hopp Lozärn! #FCLLUG #nomeLozärn #seit1901fürimmer

Taulant Xhaka

Taulant Xhaka
Nuk e harrojn Shqiperin 👏

FC St. Gallen

FC St. Gallen
Und weiter geht die Reise, heute nach Genf. 🚌 30. Runde 🆚 Servette FC 🕞 16 Uhr 🏟 Stade de Genève 📲 #sfcfcsg _______________ Werbung: 📻 Verfolge das Spiel live in unserem Webradio auf fcsg.fm, präsentiert von IT St.Gallen rockt.

Neuchatel Xamax

Neuchatel Xamax
⚡ JOUR DE MATCH! ⚡ 🆚 FC Thun @fcthun_official 🕗 16h00 🏟 Stockhorn Arena 🏆 RSL | 30e journée 📱 #THUXAM | http://live.xamax.ch ❤️🖤 #AllezXamax #PourNosCouleurs

Taulant Xhaka

Taulant Xhaka
Me kete valen e dyte mori fund vendi...

Taulant Xhaka

Taulant Xhaka
Wooo 😀😀

Taulant Xhaka

Taulant Xhaka
🏆 Kush do ta fitojë Champions-in këtë sezon? 🤔

Taulant Xhaka

Taulant Xhaka
LAJMI I FUNDIT MBI 200 RASTE TE REJA DHE 4 TË VDEKUR

FC Basel

FC Basel
🎥 Der Penalty-Killer Jonas Omlin im Interview 🎤 #FCBasel1893 #zämmestark #rotblaulive https://t.co/mO3rI6D2lE