FK Jablonec
Rozhodnout jsme mohli daleko dřív, tvrdil kapitán @FKJablonec Tomáš Hübschman po včerejší výhře nad @sfcopava. https://t.co/MpWp3bEWzr #vprvnilinii #JABOPA

FK Jablonec

FK Jablonec
Jaké bylo hodnocení trenérů @FKJablonec a @sfcopava po dnešním vzájemném zápase 5. kola @FN_liga? https://t.co/nu7iZ6jsel #vprvnilinii #JABOPA

FK Jablonec

FK Jablonec

FK Jablonec

FK Jablonec
@FKJablonec doma v dramatickém zápase porazil @sfcopava 4:1. Více v reportáži: https://t.co/jqv9qOgSlb #vprvnilinii #JABOPA

FK Jablonec

FK Jablonec
KONEC ZÁPASU! Tři body jsou na Střelnici po výhře 4:1! Úvodní gól vybojoval Tomáš Čvančara, pak se trefil Tomáš Hübschman, Ivan Schranz a výhru pečetil Jakub Považanec. Za hosty korigoval Pikul. #vprvnilinii #JABOPA https://t.co/KoCOdTBjyd

FK Jablonec
Gooooool!!! Ivan Schranz potvrzuje skvělé výkony a zvyšuje na 3:1! #vprvnilinii #JABOPA https://t.co/SEskesh9c7

FK Jablonec

FK Jablonec
🔄 72’ střídáme! ⬇️ Ladra, Čvančara ⬆️ Pilař, Doležal #vprvnilinii #JABOPA

FK Jablonec

FK Jablonec
V 68. minutě vstřelil Jakub Považanec branku, ale následná kontrola VAR branku odvolala pro předchozí útočný faul. Stav je stále 2:1. #vprvnilinii #JABOPA

FK Jablonec
POLOČAS! Do kabin jdeme nakonec za stavu 2:1! Do vedení jsme se dostali po vlastní brance hostů a kapitána Tomáše Hübschmana. Před poločasem Opava snížila Pikulem. #vprvnilinii #JABOPA

FK Jablonec
Goooool!!! Ve 3. minutě parádně prodloužil míč Tomáš Čvančara a pravděpodobně s přispěním obránce skončil míč v síti! #vprvnilinii #JABOPA

FK Jablonec

FK Jablonec
Západ začíná! Utkání 5. kola FORTUNA:LIGY začíná! Jedeme, Jablonec 💪🏻⚽️💚 #vprvnilinii #JABOPA https://t.co/KmoGWflplx

FK Jablonec

FK Jablonec
SESTAVA! V tomto složení nastoupíme do zápasu proti Opavě 💪⚽️💚 Zraněného Kubistu nahradil Štěpánek a do sestavy se vrací také Ladra. Další marody od minulého zápasu nahradí na lavičce náhradníků navrátilci R. Hrubý a Krob. #vprvnilinii #JABOPA https://t.co/feJwef19E7