Fortuna Liga
Fortuna Liga Social Media

Slovan Liberec

Až na to výsledné skóre nevypadají ty statistiky zas tak hrozně... 😅 Například na rohy jsme dokonce vyhráli! 💪 #CZBLIB #UEL #GroupL https://t.co/vBbrtD9BSa

49' - gól @crvenazvezdafk. #CZBLIB 3:1 Milan Gajić

Po nevydařeném prvním poločasu prohráváme "jen" 1:2, když před přestávkou skóre korigoval krásnou brankou Matoušek. Pojďme ještě zabojovat, kluci! 💪 #FCSL #CZBLIB #UEL #GroupL https://t.co/sXMHf1VTRc

7' - gól @crvenazvezdafk. Mohamed El Fardou Ben #CZBLIB 1:0

Rozcvička už je v plném proudu. Domácí fanoušci vyzdobili svou tribunu choreografií na sedačkách a nápisy. #CZBLIB #UEL #GroupL https://t.co/UazMDn1Y1K

Kouč #FCSL Pavel Hoftych dnes bude mít k dispozici tyto hráče, kteří se budou rvát o další body v #UEL #GroupL: https://t.co/tTg3xljg4V

RT @UEFAcom_de: #UEL Matchday! 🙌⚽🎉 🇷🇸 @crvenazvezdafk 🆚 @FCSlovanLiberec 🇨🇿 📍 Stadion Rajko Mitić - Belgrad 🏟 #CZBLIB | @crvenazvezda_en | @FCSlovan_DE https://t.co/VzX51jL3ku

Stadion @crvenazvezdafk nese v názvu od roku 2014 jméno Rajko Mitić (slavný hráč CZ), lidově se mu říká též Marakana (podle slavného fotbalového stánku v Brazílii) a je stejně impozantní jako při naší minulé návštěvě před 14 lety. #CZBLIB https://t.co/lLZZHtOVQZ

V jakém časovém pásmu budete duel #CZBLIB sledovat vy?

Hráči #FCSL dnes komplet v modrém, brankář tentokrát v zeleném... #CZBLIB #UEL #GroupL https://t.co/7f2PK5t9w8

Držte nám dnes palce a sledujte náš druhý zápas v #UEL #GroupL na programu @novasport_cz 2. #FCSL #CZBLIB https://t.co/gX0l3nIdF4

Při večeři na hotelu dostal dort dnešní oslavenec Pavel Medynský... Blahopřejeme k narozeninám! 🎉🎂 https://t.co/gtxcmfYUef

Podívejte se na video z cesty do Bělehradu, s kterým nám pomohli i "kameramani" Martin Koscelník a Matěj Chaluš. Díky, kluci!

Tiskovou konferenci a oficiální trénink v Bělehradě už máme za sebou... #CZBLIB #UEL https://t.co/jkmU3S8iq4 https://t.co/4CalbSCF7v